preloader
Mesaj At 
Konum Alın 

Hakkımızda

Hakkımızda

Hoşgeldiniz
İnegöl Sağlık Kabini
Meryem Sağlık Kabini

Meryem Sağlık Kabini, uzman ve güler yüzlü ekibiyle hizmetinizde.
Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren kalite anlayışımızdan ödün vermeden en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Öncül hedefimiz severek yaptığımız işimiz ile hastalarımızın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip, doğru tedaviye, doğru zamanda ve doğru kişiyle ulaşmanın yolunu sizlere sağlayarak, hastalığın olumsuz etkilerini en aza indirmek ve yaşam kalitenizi yükseltmektir.
Steril koşullarda küçük cerrahi müdahale gerektiren, kesikler ve yırtılmalarda dikiş atıp, pansuman ve yanık tedavileri uyguluyoruz.
Meryem Sağlık Kabini olarak, sadece kabinimizde değil, hasta için en uygun koşulları hastanın evinde de oluşturup, yaşam standartlarını en üst seviyede koruyarak evde bakım ve tedavi hizmeti de veriyoruz.
İsterseniz merkezimizde dilerseniz evinizde enjeksiyondan (iğne) pansumana, serum takmadan yara bakımına her türlü sağlık hizmetleri için güvenle arayabilirsiniz.
Güçlü Yanlarımız;
• Danışman Doktorlarımız: İhtiyaç duyduğumuz her alanda alanında uzman doktorlarımızdan danışmanlık almamız…
• Temizlik ve Sterilizasyon Anlayışımız: Kabinimizin günlük temizliğine ve tıbbi gereçlerimizin sterilizasyonuna azami önem vermemiz…
• Ekip Yapımız ve İş Anlayışımız: Tıbbi etik değerlerine inanan, güvenilir, işini severek yapan hemşire ekibimiz.
• Hizmet Alanımızın Genişliği: Mobil hizmet kabiliyetimiz sayesinde İnegöl’ün merkez, mahalle ve köy mahalle bölgelerinde yerinde hizmet vermekteyiz.
hizmetlerimiz